Všelijaké rybářské pruty a rybářské navijáky nakoupíte ve specializovaném e-shopu Obchodprorybare.cz


Katalog a zpětné odkazy zdarma, zpětný odkaz zdarma
Váš článek zde zdarma!

Různé rybářské pruty se dají pořídit snáze, než si začínající i zkušení rybáři dovedou představit. Vyberete se rybolovnou techniku a následně příslušné rybářské pruty a rybářské navijáky. Přitahuje vás například plavaná, přívlač, kaprařina, anebo sumcařina, muškařina, feeder, pak si k nim logicky seženete kaprové rybářské pruty, anebo přívlačové rybářské pruty, jakožto i rybářské pruty mořské anebo feederové rybářské pruty Shimano, Jaxon anebo Daiwa. Všechny kaprové rybářské pruty teleskopické jsou populární díky své nízké váze. Populární rybářské pruty Jaxon jsou jedničkou mezi kaprovými pruty, stejně jako mezi match pruty. Soutěžní rybářské pruty – mačovky – jsou používány pro závodní způsob rybaření – plavanou. Mačkové pruty a ostatní rybářské pruty se odlišují v tom, že rybářské pruty mačové mají více oček, díky čemuž se využívá jemné akce prutu, jež je rychlá a zároveň také koncová. Avšak hladká, střední a těžká zátěž vrhací patří mezi parametry rozlišení mačových prutů.

Feederové rybářské pruty Jaxon a rybářské pruty Daiwa se hodí pro rybaření s krmítkem. Tyto rybářské pruty mají velmi jemné špičky s výraznou detekcí záběru, a tím se odlišují jiných rybářských prutů. A tak se feederové rybářské pruty podle délky rozlišují na pickery pruty, winkelpickery rybářské pruty, light pruty, střední a heavy rybářské pruty. Ten, kdo má rád rybaření s přívlačí, neboli lov s nástrahou a provokováním dravce, může si objednat rybářské pruty Jaxon, pruty Shimano a rybářské pruty Daiwa, které jsou kratší a s různými možnostmi hmotnosti přívlače. Výbavu neopomeňte obohatit o určité rybářské navijáky. Velká výdrž zdobí speciální sumcové rybářské pruty. Nezapomeňte na speciální rybářské navijáky a multiplikátor.

Můžete si v e-shopu objednat i produkty, které nenajdete v aktuální nabídce e-shopu. Slevy je dobré sledovat na webu, každý věrný klient bude odměněn.

Bez komentářů.